Ślusarstwo

Wykorzystywanie dobrej jakości narzędzi, takich jak wiertarki, szlifierki, piły taśmowe czy zawijarki blach, gwarantuje precyzyjne wykonanie zleconych zadań. Wykonanie owych zleceń jest natomiast wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników naszej firmy, dzięki czemu satysfakcja z wykonywanych usług jest zawsze gwarantowana.
Wykonujemy indywidualne zamówienia według projektu klienta. Podejmujemy się również realizacji nietypowych zamówień.


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu wszystkiego, co jest związane z metalem. Przyjęte do wykonania zlecenia realizujemy szybko i fachowo, naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i instytucje. Wyroby możemy wykonywać z profili zamkniętych, płaskowników, rur, prętów kwadratowych i okrągłych, oraz ze wskazanych przez klienta materiałów ze stali zwykłej lub nierdzewnej.

Wykonujemy:
  • zwijanie – inaczej gięcie metali, proces polegający na zaginaniu, czy też wyginaniu przeróżnych blach. Charakteryzuje się przede wszystkim temperaturą, gdyż w większości przypadków obróbka tego typu odbywa się na zimno. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że w całym procesie zostaje zachowana wielkość w formacie poprzecznym.
  • walcowanie – rodzaj obróbki plastycznej metali wykonywany na walcarkach. Walcowanie polega na kształtowaniu materiału między obracającymi sie walcami, tarczami, rolkacmi lub przemieeszczającymi się względem siebie narzędziami płaskimi. Wyrózniamy trzy sposoby przeprowadzenia tej metody: walcowanie na zimno, gorąco, ale też po prostu na ciepło.
  • cięcie formatek z blachy – świadczymy usługi z zakresu wycinania laserowego lub cięcia przecinarką taśmową, w zależności od materiału i potrzeb klientów. Krawędzie nie wymagają dalszej obróbki. Zapewniamy kompleksową usługę w jednym miejscu i w krótkim czasie.
  • gwintowanie ręczne – proces powstawania gwintu metodą ręczną składa się z kilku prostych kroków. Najpierw nawierca się w materiale otwór pomniejszony o skok gwintu, po czym pogłębia się go kolejno gwintownikiem wstępnym oraz gwintownikiem precyzyjnym. Dla lepszego efektu posługujemy się gwintownikiem zasadniczym, który poszerza otwór przed jego wykończeniem. Zapewniamy wykonanie precyzyjnych gwintów zewnętrznych i wewnętrznych dostosowanych do specyfiki każdego zamówienia.

Cechy, które wyróżniają naszą firmę to:

  • wysoka jakość świadczonych usług oraz wytwarzanych części i elementów potwierdzona gwarancją,
  • nowoczesny park maszynowy sterowany numerycznie CNC (Computer Numeric Control),
  • funkcjonalność (realizowanie zleceń i dostosowanie produkcji do indywidualnych potrzeb i wymagań produktu oraz klienta),
  • wieloletnie doświadczenie w zakresie prac z dziedziny obróbki mechanicznej,
  • terminowość oraz szybkie realizowanie zleceń,
  • działamy zgodnie z normami europejskimi EN ISO 9001:2008.

Galeria