Konstrukcje

Jako producent konstrukcji stalowych staramy się, aby nasze wyroby spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Region, na terenie którego prowadzimy naszą działalność to Śląsk. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa solidne podesty i eleganckie balustrady. Specjalizujemy się również w przygotowywaniu konstrukcji wsporczych dla różnego rodzaju maszyn, jak również konstruowaniu linii transportowych, czy technologicznych.

Wyjątkowo solidne konstrukcje stalowe powstają w trakcie procesu technologicznego przeprowadzanego w profesjonalnie wyposażonym warsztacie naszej firmy. Dysponujemy urządzeniami, dzięki którym każdy element wykonywany jest w sposób dokładny i precyzyjny, co gwarantuje jego późniejsze bezawaryjne użytkowanie.

Na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie zamontować konkretne konstrukcje stalowe oraz dokonać bieżących napraw na jego obiekcie.

Projektujemy:

  • konstrukcje stalowe maszyn oraz ciągów technologicznych i transportowych
  • według ściśle ustalonych z klientem wytycznych
  • układy automatyki przemysłowej o mniej skomplikowanym stopniu

Anmar jako profesjonalny producent wykonuje wszelkie konstrukcje wedle dostarczonych dokumentacji, prowadzi prace montażowe na obiektach jeśli ich miejscem lokalizacji jest Śląsk, a także relokuje maszyny i inne urządzenia przemysłowe.

W celu zapoznania się z wszelkimi szczegółami współpracy zachęcamy do kontaktu: ul. Łanowa 1, Gliwice-Bojków, woj. Śląskie.

Galeria