Odbojnice narożne prawe

Odbojnice narożne mogą być stosowane zarówno na powierzchniach magazynowych, jak i produkcyjnych, sklepowych czy parkingowych. Są najczęściej spotykane przy zabezpieczeniu ścian budynków przed przypadkowym uszkodzeniu mechanicznym lub zabrudzeniem. Sprawdzają się także jako ochrona wszelkich urządzeń oraz słupów.


Odbojnice słupowe wykonane są z rur stalowych, malowane natryskowo na kolor żółty RAL 1023 według normy DIN4844 oraz oklejone pasami z czarnej folii odblaskowej ORALITE, co zwiększa ich widoczność. Na indywidualne zamówienie klienta wykonujemy również malowanie oraz oklejanie pasami w innych kolorach.


W przypadku montażu odbojnic na zewnątrz, proponujemy wersję ocynkowaną ogniowo. Dzięki temu odbojnica jest odporna na korozję oraz wszelkie warunki atmosferyczne.Montowane są do posadzki za pomocą kotew montażowych. 


Produkty wykonywane są w oparciu o obowiązujące normy PN, w przpadku ich braku według odpowiednich norm DIN lub EN. Jako producent wydajemy atesty materiałowe, które zaświadczają o określonej jakości dostarczanego materiału.