Regeneracja wałów i tulei

Wykonujemy wszystkie usługi związane z naprawą wałów napędowych – skracanie, wydłużanie, prostowanie, przeróbki wałów nierozbieralnych na rozbieralne itd. Naprawiamy wały napędowe wszystkich typów. Kompleksowa regeneracja obejmuje wszystkie rodzaje uszkodzeń wałów napędowych.

Usługa regeneracji wału napędowego, którą oferujemy, polega przede wszystkim na jego zrekonstruowaniu i zbliżeniu jego konstrukcji do stanu idealnego.Wszystko jest oczywiście wynikiem ich sporej zużywalności radzimy więc naszym klientom, aby częściej przeprowadzali przeglądy techniczne maszyn. Według ogólnie przyjętych zaleceń maszyny powinny być serwisowane jak najczęściej, co pozwala na zapobieganie w pewnym stopniu poszerzaniu się konkretnych uszkodzeń i niwelowanie potencjalne usterki zawczasu. Bardzo istotne jest także odpowiednie wyważenie wału oraz jego dokładne smarowanie, dzięki czemu dodatkowo można wydłużyć jego okres eksploatacji.
Dzięki pracy naszych profesjonalistów, szerokiej wiedzy mechaników oraz za pomocą specjalistycznego sprzętu klienci otrzymują z powrotem o wiele lepiej funkconujący wał napędowy, którego budowa została wzmocniona i zabezpieczona przed kolejnymi otarciami i urazami mechanicznymi.

Regenerujemy wały napędowe do:

– pojazdów szynowych,
– maszyn rolniczych,
– urządzeń hutniczych
– urządzeń kopalnianych,
– wozideł,
– przemysłu,
– kompresorów wydmuchu,
– wałów przegubowo-teleskopowe WOM/ PTO.

Stosujemy najlepszej jakości części zamienne:
– Tirsan Kardan,
– Dana Spicer,
– INA,
– Driveshaft Parts,
– Matsuba Japan,
– Klein,
– FŁT Kraśnik,
– IFA Kardan,
– SKF.

Dysponujemy technologiami gwarantującymi najwyższy standard naprawy wałów pędnych. Wały wyważamy na nowoczesnej wyważarce światowego producenta firmy Cimat.